מה זה NLP ?

יש אנשים שנתקלים באותן חומות שוב ושוב, בעוד שאחרים עוברים אותן בקלות.
תחושה שנמצאים במין מרוץ עכברים, שבו רצים על גלגל בכלוב ולא מגיעים לשום מקום.

נראה שהכל הולך לאט, קשה מידי או תקוע? 

החדשות הטובות שאפשר ללמוד להתנהל אחרת, פשוט יותר זורם יותר !

 

 

אם ניסית בעבר ליצור שינוי בתחום מסוים כמו לרדת במשקל, להפסיק לעשן, לשפר את התקשורת בזוגיות או בהורות שלך, להגביר את רמת הביטחון העצמי, למצוא זוגיות וכדומה, אך לא הצלחת מכל סיבה שהיא  – NLP  יכול לסייע לך לעשות זאת.

NLP  היא שיטה לשינוי ההתנהגות האוטומטית שלנו במטרה ליצור חיים טובים יותר
על ידי לימוד NLP  אדם יכול “לתכנת” מחדש את המוח שלו ולהשפיע על הדרך שבה הוא מגיב לסביבה ועל ההתנהגות שלו בכל תחומי החיים.

 

כיום תחום ה-NLP  חווה הצלחה גלובלית חסרת תקדים וקיימים מאות ואלפיי בתי ספר שמעבירים קורסי NLP  מסמיכים מאמנים

פירוש המילה NLP באנגלית היא: Neuro Linguistic Programming,  או בפירוש לעברית: תכנות עצבי לשוני. מדובר בגישה מתקדמת לתקשורת, התפתחות אישית ופסיכותרפיה שנוצרה על ידי ריצ’ארד בנדלר וג’ון גריינדר בקליפורניה בשנות ה-70 מתוך ההבנה שתחום הפסיכולוגיה ההולך ותופס תאוצה בעולם אינו מצליח להתמודד בעקביות עם הרצונות והבעיות של האוכלוסייה ולמעשה לא יכול באופן סיסטמתי וקבוע לייצר את התוצאה הרצוייה אצל אנשים.

קורס NLP מקיף

עם הסמכה רשמית ובינלאומית, תרגול מעשי, חומרי העשרה מקצועיים וצוות מרצים איכותי.

NLP היא שיטה המשתמשת בכוחו של תת המודע לשינוי דפוסי התנהגות בעיתיים כלים רבי עוצמה ליצירת מוטיבציה לשינוי, במטרה ליצור עתיד טוב יותר עבורנו ועבור אחרים.
על ידי לימוד NLP  אדם יכול “לתכנת” מחדש את התגובות האוטומטיות שלו ולהשפיע על הדרך שבה הוא מתקשר עם הסביבה, וליצור דפוסי התנהגות חדשים שיוצרים תוצאות טובות ומפתיעות במרחבים שונים של החיים.

הרעיון הוא לסגל לעצמך יכולות והתנהגויות שיעזרו לך להשיג את המטרות החשובות עבורך בחיים.  כיום תחום ה NLP חווה הצלחה גלובלית חסרת תקדים וקיימים מאות בתי ספר שמסמיכים מאמנים ונותנים כלים להצלחות בכל תחומי החיים.

למי כדאי ללמוד NLP

לימודי NLP מיועד לך אם יש לך את הרצון ליצור מציאות טובה יותר בחיים שלך ושל אחרים. לימודי NLP מיועדים לך אם יש לך את הנכונות להשקיע בעצמך למען עתיד טוב יותר. לימודי NLP מיועד גם למי שרוצה לרכוש כלי השפעה רב עוצמה לטיפול, למכירות ולניהול. עכשיו הזמן ללמוד NLP אם יש לך את הרצון להיפרד מהרגלים מזיקים וליצור מוטיבציה להגשמה עצמית לימודי NLP מיועדים לך אם התפתחות אישית חשובה לך.

לימודי NLP מיועדים לך אם ביטחון אישי ושלווה חשובים לך.
זה לא הכרחי ללמוד NLP למי שמרגיש שמשהו תקוע בחיים שלו וזה לא הכרחי ללמוד NLP למי שלא רוצה שינוי. לימודי NLP מיועדים אך ורק למי שמאמין שמגיע לו יותר מהחיים האלה ומוכן להשקיע כדי לקבל את זה. עכשיו הזמן הנכון ללמוד NLP  אם יש לך את הרצון ליצור שינוי משמעותי באחד מאלה: 

  • מערכות יחסים משופרות
  • קריירה מוצלחת
  • זוגיות מאושרת
  • הורות מאפשרת
  • מציאות הכלכלית טובה
  • בריאות
  • ביטחון העצמי
  • הגשמה העצמית.
  • חיבור לייעוד
icon

100% אחריות 0% סיכון

מה זה אומר? שיש לך אפשרות לרכוש את הקורס ובמשך 2 מפגשים ראשונים להחליט אם הקורס בשבילך או לא. אם מאיזושהי סיבה (בעצם.. אפילו בלי אף סיבה) החלטת שזה לא בשבילך נחזיר לך את כל הכסף בחזרה. בלי שאלות, בלי כוכביות ובלי אותיות קטנות. התחייבות שלנו.   למה אנחנו עושים את זה? כי אנחנו רוצים שיהיו לנו רק סטודנטים מרוצים. אנחנו רוצים שההצטרפות שלך לקורס תיעשה בלב שלם, גם אם זה אומר שכדי להשתכנע לגמרי היית רוצה לראות קודם במה מדובר - ורק אז להחליט. אז במצב הזה כל הסיכון עלינו, וכל הסיכוי שלך 🙂

קבל את העדכונים האחרונים שלנו

לקבלת מידע בעבור קורסים מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם